Díky vosku vaše podlaha bude nejen čistší, ale i bezpečnější

Díky vosku vaše podlaha bude nejen čistší, ale i bezpečnější

Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Měla opravdu vynikající reference, tak jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně, protože se nerada obracím na někoho, u koho vůbec nevím, co mám čekat. Ale s těmito recenzemi jsem měla nějakou záruku, že to dobře dopadne. Pracuji ve sportovní hale a už dlouho se u nás uvažovalo, že si necháme vyčistit podlahy. Náš úklidový personál už na to nestačil a my to tak prostě nechtěli nechat. A tak jsme jim zavolala. Domlouvalo se mi s nimi dobře, protože byli hrozně milí. Potom jsme se domluvili se na dni a čase, hned druhý den mi poslali finanční návrh, který jsme odsouhlasili a už jsme jen čekali na den čištění betonové podlahy.

A…

A překvapená jsem byla nejen já, ale i zbytek kolegů, protože podlahy a parkety hřišť a zkrátka všechno bylo v perfektním stavu. Použili poté matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože nyní stačí podlahu klasicky přetřít a stále je v perfektním stavu. A tolik neklouže, což je pro nás rozhodně velkou výhrou. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupovaní?

Dle…

Dle mého názoru nic. Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli mít na paměti, že k jejich práci patří i dobré vystupování a ochota. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale nepříjemní lidé, to také není úplně ideální. A člověka to donutí dívat se jinak, koneckonců dneska je firem všude dost. Až je to někdy na škodu, protože toho člověk musí vyzkoušet víc, než narazí na tu, která mu skutečně vyhovuje. A tato vám skutečně vyhovovat bude. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *