Mít dokonale čistou podlahu je dobrou vizitkou každého obchodu

Mít dokonale čistou podlahu je dobrou vizitkou každého obchodu

Pracuji v optice, kde jsme se vždy o vše starali a náš obchod vypadal dobře, ale je pravda, že podlaha vypadala čím dál hůře. Tak jsme si řekli, že by nebyl od věci si na její vyčištění najmout nějakou úklidovou firmu. Je pravda, že podlaha nebyla hloubkově čištěná minimálně od té doby, co jsem tam začala pracovat. A nalejme si čistého vína, už je to opravdu nějakou dobu. Takže bylo rozhodnuto, a sice obrátit se na nějakou úklidovou firmu. Ale neměli jsme s jak umývat podlahy žádnoé zkušenosti, tak jsme se ptali po známých, ale ani ti nic nevěděli, tak jsme byli dokázaní na internet. Takže jsme si sedli k počítači a začali prohlížen různá fa a disku a pročítali recenze. A shodli jsme se, že se nám nejvíce líbila úklidová firma.  Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale zase všude na ně psali samou chválu. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a dalších záležitostech.

Už…

Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, protože domluva s nimi byla opravdu skvělá. Paní na centrále nám vše ochotně vysvětlila.  Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představoval. Nevěřili jsme v takový výsledek, protože ta podlaha předtím vypadala opravdu hrozně. Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což je určitě fajn pro kolegyně a nakupující dámy, které rády nosí vysoké podpatky. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup.

Myslím…

Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohl, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit. Takže pokud potřebujete vyčistit podlahu, doporučuji tuto firmu. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, které určitě taky vyzkoušíme, protože mytí výloh také vyžaduje odbornější ruku. Dále nabízí i odstraňování graffiti, plísní a podobně, takže je vidět, žehto firma má opravdu široké pole působnosti, tudíž se ve svém oboru opravdu vyznají. A nabízí i celou řadu dalších služeb. A realizují ji po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *