Posted by on Úno 11, 2020 in Odstranění plísně | 0 comments

Všechny nečistoty spolehlivě zahubí

Všechny nečistoty spolehlivě zahubí

Když jdete do banky, chcete, abyste se tam cítili dobře. Plísně k bance rozhodně nepatří. Bohužel se ale na naší fasádě banky objevily a my jsme si s nimi nevěděli rady. Žádné postřiky nepomáhaly. A dokonce ani to, když jsme celou fasádu natřeli jinou barvou. Všechno bylo jen dočasné řešení. My jsme ale potřebovali něco trvalého. Proto jsme si na internetu našli Čistění oken Brno. Ta měla totiž nejvíce pozitivních recenzí od klientů. A vsadili jsme na dobrou kartu. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se za pár hodin o vše postarala a fasáda banky byla zase jako nová. Řekl bych, že jsem se ještě s tak profesionální firmou nesetkal. Všechno šlo jako po másle, nikde žádný problém. Už paní po telefonu byla velice milá a vše nám zařídila tak, jak nám vyhovovalo nejvíce.

odstranění plísně z betonuodstranění plísně z cihelochrana před plísní

Za dva dny…Čistění oken Brno

Za dva dny už u nás před bankou byl tým pracovníků, kteří se pustili do toho. Neváhali ani vteřinu a bylo vidět, že vědí moc dobře, co dělají. Nebyli to žádní brigádníci a amatéři, ale zkušení pracovníci. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

protiplísňová ochrana ochranaochrana všech povrchůrady jak odstranit plíseň

Nátěr…

Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí celý den slunce. Záruka na něj je 2 roky a pracovníci říkali, že vydrží 6 až 10 let. Jsme nadšení, že podobný problém nebudeme muset řešit za pár měsíců a že máme na několik let klid. Klienti se mohou vracet zase do perfektně čisté banky, kde jim budou poskytnuty ty nejlepší služby. Tohle ale není zdaleka vše, co nabízí. Kromě čištění fasád se zabývají i čištěním oken, podlah a koberců. Žádná špína a nečistota se před nimi neskryje. Pokud hledáte někoho, kdo se o vaše problémy s čistotou stoprocentně postará, tak tahle firma je výhra. Tímto způsobem jim moc děkujeme. Bez jejich pomoci bychom se s plísní trápili v bance ještě hodně, hodně dlouho.

tipy jak odstranit plíseňjak se bránit proti plísnímjak zastavit množení plísní

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *