Posted by on Úno 26, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Je jedničkou mezi metodami čištění

Je jedničkou mezi metodami čištění

V naší firmě A SERVIS zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah,odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah, protože tato služba začíná být čím dál více žádaná a spousta lidí má problém s tím, že kvůli nekvalitnímu a špatnému zvolení čištění došlo ke zničení podlahu. Pokud chcete mít podlahu kvalitně a šetrně vyčištěnou, je třeba zvolit strojové čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme.

Snažíme…

Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Stejně tak byli spokojeni i naši zákazníci, kdy se jednalo o čištění a krystalizaci starší podlahy. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné domácnosti v rámci coby předvánočního úklidu. Klientka ho vždy dělá v listopadu, aby si už v prosinci mohla užívat předvánoční atmosféry. A protože si s podlahami nevěděli s manželem rady, tak se rozhodli obrátit se na specialisty. A my jsme rádi, že si na tu práci vybrali právě Mytí Brno, lité stěrky. Podlahu jsme vyčistili podle výše zmíněných postupů. A jsme rádi, že byli s naší prací spokojení, protože není lepší vizitkou, než spokojený zákazník. Pro více informací o našich službách navštivte naše webové stránky či nás neváhejte kontaktovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *