Posted by on Úno 26, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení

Krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení

Moji prarodiče pro mě a mou sestru jsou spíše jako rodiče, protože naši rodiče umřeli, když jsme byly ještě malé. A jsou už teď opravdu starší, a tak se jim snažíme pomáhat, jak to jen jde, protože toho pro nás v životě udělali víc než dost. Ale protože každá máme svou vlastní rodinu a do toho chodíme do práce, tak toho na nás začínalo být opravdu hodně. A nedávno jsme si všimli, že se babička s dědečkem snažili vyčistit podlahu. Ale nedopadlo to tak, jak si představovali. 

Tak jsme si se sestrou řekly, že jim na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale protože jsme neměli se žádnou zkušenosti (ani naši manželé ne), tak jsme si sedli k internetu a hledali nějakou, která by měla dobré reference. Nakonec jsme si vybrali Impregnace podlah Praha, protože měla nejlepší recenze. Protože neradi jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili jsme s nimi na termínu, kalkulaci a tak dále a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože na tu podlahu už dlouho nadávali a my prostě na to čištění neměli čas. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše maminka.

Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk. Díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že maminka na podlaze jen tak neuklouzne.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu.

My s nimi byly spokojení v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohli vytknout. Jen cena jejich služeb je o něco vyšší. Ale rozhodně to není částka, která by vás měla zruinovat. Navíc používají skutečně špičkovou technologii a ta kosmetika také určitě nebude levná, takže se na to člověk musí dívat i z toho úhlu pohledu. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *