Posted by on Úno 27, 2020 in Čištění a úklid, Čištění podlah | 0 comments

Byla jsem vážně mile překvapená

Byla jsem vážně mile překvapená

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A tyto informace byly pro mě velmi užitečné v okamžiku, kdy jsem naznala, že podlahy v naší parfumérii už vypadají opravdu žalostně. Tak jsem na to upozornila naše zaměstnance, aby tomu věnovali zvýšenou pozornost, ale i tak to nebylo k ničemu. Ale nakonec jsem se nad tím ani moc nerozčilovaa. Vzpomněla jsem si totiž na to, co jsem četla o té úklidové firmě a rozhodla se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.

Kontaktovala…

Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A byla jsem vážně hodně mile překvapená. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Takže…

Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na Praha, čištění šmouh z podlah. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná. Navíc ta technologie a kosmetika také nemůže být levná, tak se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich internetové stránky. Nabízí totiž i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *