Posted by on Úno 28, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Nejenom důkladně vyčistit, ale i získat protiskluz

Nejenom důkladně vyčistit, ale i získat protiskluz

Pracuji v jumparku, a protože jsem služebně nejstarší, tak mám i nejvíce zodpovědností a věcí na starosti. A v poslední době se mi zdálo, že podlaha začínala trochu podkluzovat. Což je v našem prostředí samozřejmě nevhodné. A když jsem viděla, jak to jedné slečně na podlaze podklouzlo a upadla, bylo mi jasné, že s tím musím něco udělat. Je pravda, že sice měla velmi nekvalitní a klouzavou obuv a naštěstí se jí nic nestalo, ale i tak jsem to tak nechtěla nechat.

Řekla jsem si, že na to najmu nějakou úklidovou firmu, jenže jsem žádnou neznala. My se vždy o vše starali sami a nespoléhali se na žádné profesionály. Ale chtěli jsme někoho s dobrými referencemi, tak jsme hledali na internetu. Protože pokud už za to máme utratit, tak ať to aspoň nejsou vyhozené peníze. A našli jsme jednu, která měla vážně dobré reference. Měla na internetu opravdu dobré recenze, všichni o nich psali moc dobře.

Tak…

Tak jsme si říkali, že by to mělo být v pořádku. A musíme říct, že Umývaní betonových podlah Praha odvedli ještě lepší práci, než kterou jsme podle recenzí očekávaly. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá.

Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo.

Mají…

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nenapadá mě nic, co bych jim mohla opravdu vytknout. Ano, nebyla to levná záležitost, je to dražší firma, ale věřte mi, vyplatí se to. Používají ty nejlepší technologie a kvalitní kosmetiku, a to už samo o sobě nemůže být levné. A podlahy se po jejich čištění mnohem lépe udržují.

A proto se rozhodně do budoucna na nikoho jiného obracet nebudeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *