Posted by on Bře 2, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Jakoukoli podlahu lze vyčistit

Jakoukoli podlahu lze vyčistit

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, protože se čím dál setkáváme s tím, že si klienti špatným čištěním jejich podlah ničí. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Haly Praha, čištění podlah ve většině případů pracuje se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Díky tomu již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností.

Mezi…

Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah ve společenském sále jednoho hotelu. Začínala pomalu plesová sezóna, a tak chtěli mít sál v v pořádku a sami už na to nestačili. A tak si na tu práci najali nás. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem podle výše popsaného postupu. Dále si ji poté nechali zakonzervovat i voskem, protože vosk má v místnostech, kde se tančí, své nepopsatelné výhody. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se pravidelnými zákazníky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *