Svěřte ji do péče profesionálů

Svěřte ji do péče profesionálů

Nedávno jsme s manželkou řešili trochu nepříjemnou situaci. Naše dcera si doma malovala temperami, a když byl obrázek hotový, dala jej usušit k oknu. Jenže byla otevřená ventilka a byl velký vítr, a ten obrázek shodil mokrou stranou na zem. A tempery mezi tím zaschnuly, takže to potom z podlahy nešlo vyčistit. Jenže jsme to tak ani nechtěli nechat. Proto jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu. Tak jsme jedné zavolali a domluvili se na termínu. Ale pak nám volali, že ho musí přesunout. Ale pak zavolali znovu a řekli, že spletli kalkulaci ceny, a že to bude dražší. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože toto neprofesionální jednání mě pěkně vytočilo. Takže hledání začalo nanovo. Díval jsem se po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah. Narazil jsem na Brno, silně znečištěné podlahy, mytí a ihned je kontaktoval.

Řekl…

Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, že mohli přijet už do konce týdne, našli si tam pro nás skulinu, protože věděli, že chceme mít podlahu vyčištěnou co nejrychleji. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Potom vše pořádně odsáli a vyčistili. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

Také…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. A podlaha už tolik neklouzala, což je rozhodně skvělý bonus navíc. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou můžete zvolit. A to není všechno. Firma nabízí i celou řadu dalších služeb, které rozhodně někdy využijeme, kupříkladu jejich čištění koberců a mytí oken. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A z toho důvodu jsou naší volnou číslo jedna.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *