Posted by on Bře 6, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Spolu s kotoučovým strojem a polymerem

Spolu s kotoučovým strojem a polymerem

V naší firmě realizujeme celou řadu úklidových služeb a zde bychom se chtěli věnovat našemu čištění podlah. Lidé si myslí, že když si pořídí podlahy, nebudou s ní mít žádné starosti. Je pravda, že na jejich údržbu potřebujete méně péče než s koberci. Ale i tak to neznamená, že nepotřebuje žádnou péči. Rozhodně není moudré je čistit hrubými kartáči nebo nekvalitními prostředky, protože tak byste si mohli podlahu dokonce poškodit, a to určitě nechce nikdo z vás. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. A naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jazykové škole. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. Navíc jedná se o místo s velkou frekventovaností osob, takže se není opravdu čemu divit, že se podlaha zašpiní a špatně udržuje. A tak se obrátili na nás a Průmyslové podlahy, čištění Praha se o to postarali. V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii.

V…

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože na takové materiály je tato chemie moc agresivní. Ale nebojte, naši zaměstnanci vždy dokážou vybrat tu správnou chemii pro vaši podlahu. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, tedy voskování podlah. Jeho nanesením se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Podlahu jsme v jazykové škole vyčistili bez problému a nanesli jsme i vosk, dík kterému jejich podlaha vydrží čistá velmi dlouho a oni už si s ní nebudou muset dělat takové starosti. Navíc díky protiskluzovému efektu nehrozí častá uklouznutí. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *