Posted by on Bře 8, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Dokáže skutečné divy. Přesvědčte se sami

Dokáže skutečné divy. Přesvědčte se sami

Jsem majitelem menší cestovní kanceláře a sídlíme v centru města. A je takové pravidlo, že čím více jste v centru, tím více se podlahy a okna a tak podobně ve vašem podniku špiní. A já musím potvrdit, že je to pravda. Dříve jsme byli na konci města, což pro nás samozřejmě nebylo tak výhodné, ale s úklidem byly rozhodně mnohonásobně menší problémy. A podlahy mi opravdu začaly připadat, že nejsou v nejlepším stavu. A s kolegy jsme se shodli, že by bylo opravdu nejlepší, kdybychom si je nechali od někoho pořádně vyčistit. Koneckonců prostředí je ta první věc. Na kterou se klient dívá, ať už přijde kamkoli a první dojem je velice důležitý. A čistý a hezký interiér je skutečně základem, pokud chcete mít dobrou vizitku. Tak začalo hledání nějaké té firmy. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Chtěl jsem mí jistotu, že to dobře dopadne, tak jsem se chtěl obrátit na někoho, kdo by měl dobré reference. A po přečtení několika fór a narazil na Brno, Umývaní dlažby , která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli. Jak velké jsou naše prostory. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, takže jsem se nemusel nějak dlouho rozhodovat. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená a my tak nepřišli o potenciální klienty. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy.

Dále…

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil. Protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který dokáže být velmi užitečný. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci. Není snadné, protože jich je na trhu hodně. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi přijedou kamkoli, kam potřebujete.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *