Posted by on Bře 10, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Každý problém má řešení

Každý problém má řešení

Nedávno se nám doma stala milá i nepříjemná situace. Byli jsme s manželkou nakupovat a naše šestiletá dcera pro nás chtěla udělat překvapení. Chtěla nám uvařit pudink. Překvapivě se jí to podařilo uvařit správně podle návodu, ale hrnec se skoro hotovým pudinkem vyklopila na podlahu. Naštěstí se nijak nezranila, ale podlaha byla špinavá a nepodařilo se jí to vyčistit a část pudinku už do podlahy dokonce zaschla. Takže když jsme se to potom snažili vyčistit my, tak nám to taky nešlo. Takže jsem si řekl, že bude nejlepší na to najmout úklidovou firmu. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po úklidových firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah. A narazil jsem na Průmyslové podlahy, čištění Praha a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Byl jsem opravdu mile překvapen…Průmyslové podlahy, čištění Praha

Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za šest dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Bylo na nich i vidět, že…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem. Tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuji. A hlavně pro nás je teď mnohem jednodušší podlahu udržovat čistou. Byli jsme tak spokojení, že jsme začali využívat i jejich další služby. A nedáme na ně dopustit. Takže pokud potřebujete čištění podlah nebo něco jiného z úklidových služeb, tak vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *