Posted by on Bře 13, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Porazit špínu nemusí být nadlidský úkol

Porazit špínu nemusí být nadlidský úkol

Už delší dobu se mi nelíbil stav fasády našeho centra volného času, které jako dobrovolníci realizujeme pro děti a mládež, aby se také socializovali a neseděli jen doma u počítačů. A s tou fasádou jsme opravdu museli něco dělat, protože by si mohli rodiče myslet, že své děti vodí do nějakého skladiště. Nejenom že byla už opravdu špinavá, ale na třech místech jsem našla i plíseň. A dostala jsem za úkol se o to postarat. Vzala jsem to tak nějak i dobrovolně, protože ostatní měli moc práce, tak jsem chtěl přiložit ruku k dílu. A tak jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala. A tak jsem četla různé recenze a našla jsem úklidovou firmu. Čištění oken Praha měli opravdu nejlepší reference, tak jsem si řekla, že to nebude zbytečná investice. A tak jsem si u nich domluvila termín čištění a všechny ostatní náležitosti. A musím říct, že odvedli vynikající práci.

Nabízí…

Nabízí kompletní servis čištění fasád, který zahrnuje odstraňování plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.  LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Takže na udržování čistoty vaší fasády je ideální. Chrání ji totiž nejenom před plísněmi, ale i před ostatními nečistotami a bakteriemi. Proto vám ho tolik doporučuji. A firma své služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *