Posted by on Dub 9, 2020 in Čištění podlah | 0 comments

Dejte kobercům nový kabát

Dejte kobercům nový kabát

Pokud potřebujete vyčistit koberec a nevíte na koho se obrátit? Tak vám dopředu radím, abyste se vyhnuli extrakčnímu čištění. Protože tato metoda po čištění nechává fleky, a to určitě nechce nikdo z nás. Slyšeli jsme na tento druh čištění jen samé špatné věci, takže jsme hledali něco jiného, když jsme potřebovali vyčistit koberec. Nám se povedlo zašpinit bílý koberec v obýváku od matcha polevy, kterou jsme si chtěli dát na zmrzlinu.

A že ten zelený flek byl na bílém koberci pořádně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale prostě mi to nešlo. A nechtěla jsem na koberec při čištění moc tlačit, protože jsem se bála, že bych tak poničila strukturu koberce a bylo by hodně vidět, kde byl koberec čištěný. Tak jsem se rozhodla obrátit se na úklidovou formu. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou, která by měla opravdu dobré reference a čištění nerealizovala právě pomocí extrakční metody čištění.

A po…

A po chvíli jsem narazila na úklidovou firmu čištění koberců Brno, načež jsem se zaměřila pouze na jejich stránky. A všichni o nich na fórech psali dobře a jejich webovky se mi líbily a hlavně jejich způsob čištění.  Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody mi koberec krásně vyčistili, zelený flek zmizel a i to krásně provonělo celý dům.

Samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem očekávala. Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit. I cenově je dostupná, i když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. Jsem spokojená a určitě se už na nikoho jiného do budoucna obracet nebudeme. Firma totiž nabízí i celou řadu dalších služeb.

Patří…

Patří k nim čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nového, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně. My sami, jak jsem už řekla, jsme se na ně určitě neobrátili naposledy. A taky to vše nerealizují jen po celé České republice, ale i na Slovensku, ale i v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *