Posted by on Dub 14, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

A je fakt, že v tom měli pravdu.

A je fakt, že v tom měli pravdu.

Protože udržování a čištění fasád není zrovna jednoduchou záležitostí, nabízí jej i ve firmě. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Fasáda našeho obchodního centra byla ve špatném stavu. A na několika místech jste si mohli všimnout i plísně.  A tak bylo potřeba jednat, protože to takto nemohlo zůstat. Není to zrovna dobrá reklama a každý chce, aby jeho nákupní centrum bylo navštěvované.

Tak jsme o tom informovali úklidový personál. Ale ten s tím nic nedokázal.  Řekli, že na to nemají dostatečné prostředky, takže na to bylo potřeba najít nějakou firmu. Takže bylo potřeba nějakou najít. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A jednu jsme našli a my bychom se o ní rádi rozepsali, protože odvedli vynikající práci a o vše se postarali Špinavá fasáda, čištění Brno.

A jejich…

A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé.

Naše…

Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Takto máme jistotu, že naše hodinářství bude kompletně v pořádku. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla.

Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. A proto jej všem moc doporučujeme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *