Posted by on Dub 15, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Netušíte jak se konečně zbavit plísní ?

Netušíte jak se konečně zbavit plísní ?

Často recenze nepíšu, ale teď jsem se rozhodla udělat výjimku. A jde o úklidovou firmu a proto bych ji všem rád doporučil. Vlastní menší restauraci na konci města, jsme takový malý útulný rodinný podnik, ale i tak máme pořád plno, takže jsme spokojení. Jenže jednou se nám na fasádě udělala plíseň. A nechápali jsme, jak je to možné, protože nám nikdy nepřišla nějak ultra špinavá.

A taky jsme věděli, že my se o to určitě postarat nedokážeme. A tak jsem zavolal tuto úklidovou firmu. A dozvěděli jsme se od nich i užitečné informace. Protože na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce, tak vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, takže se na zdi začne tvořit vlhký povrch, který má často za následek vznik plísně.

Takže…

Takže vidíte, tak stačí opravdu ale opravdu málo. A proto je lepší se o to postarat dopředu. A je to možné díky nátěru LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. A právě díky tomuto nátěru máme od plísní pokoj. Zaměstnanci plíseň nejprve odstranili, a poté nanesli nátěr LSG.

A díky…

A díky jejich práce je naše restaurace opět v perfektním stavu. Takže slouží nejen jako prevence, ale i jako pomoc s případě, že už plísně máte. A můžete ho dát na spoustu povrchů, takže je neskutečně univerzální. A co je lepšího mít něco, co skutečně zabírat, funguje jako zbraň i prevence a je takto univerzální? Já už si to lepší asi představit neumím.

Takže pokud taky máte problémy s plísněmi nebo se jich obáváte, tak vám doporučuji se obrátit Špinavá fasáda, čištění Ústí nad Labem. Ve firmě dále nabízí celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *