Posted by on Dub 17, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Životnost nátěru se pohybuje ve vysokých číslech

Životnost nátěru se pohybuje ve vysokých číslech

Protože čištění fasád není opravdu nic jednoduchého, je nejlepší se obrátit na profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. My to udělali a nemůžeme si tuto možnost vynachválit. My konkrétně měli problémy s fasádou našeho bazaru s nábytkem. Byla totiž špinavá a byla na ní i plíseň. Prostě kombinace, která tam nemohla zůstat. Nedělalo nám to dobrou reklamu. Lidé by si pak mohli stěžovat, že nebudou platit tolik peněz za takové ubytování.

Tak jsme se rozhodli na to někoho zavolat. A tato firma se s tím dokázala poprat. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po tom, co nátěr uschne, se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva.

Pro…

Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Takže je naprosto bezpečný a nemusíte se bát, že by byl zdraví nějak škodlivý.

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Plísně na fasádě Hradec Králové černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila.

Protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu je vše v pořádku. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se dát nátěr i do interiéru. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Proto jej všem tolik doporučujeme.  A musíme nejen doporučit nejenom pro jejich skvělou práci, ale i ochotu. Se zaměstnanci a ve všem vám vyjdou vstříc. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *