Posted by on Dub 20, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Pokaždé to nemusí znamenat nutně tragédii

Pokaždé to nemusí znamenat nutně tragédii

Protože čištění fasád, odstraňování plísní a všechno co s tím souvisí, není vůbec jednoduchá záležitost, tak je rozhodně lepší, když se s tím spolehnete na nějaké profesionály. Protože plísně vznikají mnohem jednodušeji, než si všichni myslí. Což by nebylo tak hrozné. Kdyby se jí tak složitě nezbavovalo. Je to v tomto prostě taková hodně nežádoucí ironie. A nám se plíseň udělala na našem knihkupectví, kde se specializujeme hlavně na učebnice.

Snažili jsme se o to postarat, ale vůbec nám to nešlo. Tak jsem si sedla k počítači a začala si o tom něco zjišťovat. A našla jsem o tom toho docela hodně. Nejčastěji se plíseň tvoří na zateplených budovách. Na nich se totiž většinou po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A kolem…

A kolem deseti let se objeví už prakticky každému. Takže jsem zjistila, že to nebylo vlastně tak nic mimořádného. Ale i tak to neznamenalo, že by to tam mohlo jen tak zůstat. Rozhodně o to muselo být postaráno. A nakonec bylo, a to perfektně. A pomohla nám s tím Špinavá fasáda, čištění Pardubice. Jejich zaměstnanci a doslova kouzelná kosmetika dokázali hotový zázrak.

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích potíží zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, což znamená, že není žádná šance, aby se na takto ošetřeném povrchu mohla plíseň vytvořit. A pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím

mazlíčkům.

Je…

Je opravdu bezpečný. Navíc nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Takže vlhkost nebude vznikat, takže se tam plíseň a jiné mikroorganismy neudrží. Zkrátka nátěr LSG je v tomto ohledu nepřekonatelný. Tuto firmu musím všem opravdu doporučit. Firma navíc realizuje i spoustu dalších služeb a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Takže až budeme opět něco potřebovat, tak se rozhodně obrátíme znovu právě na ně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *