Posted by on Dub 23, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Ochrana před plísněmi a ostatními nečistotami

Ochrana před plísněmi a ostatními nečistotami

Potřebujete někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Protože naše fasáda našeho kadeřnictví byla už v dezolátním stavu a bylo potřeba se o to postarat. Přece jenom spravování účesů hodně souvisí se vzhledem, takže se očekává, že i naše prostory budou hezké. Což špinavá fasáda na nikoho první dobrý dojem rozhodně neudělá. Byla na ní navíc dokonce i plíseň.

A samozřejmě jsme to tam nechtěli nechat, protože ta černá plíseň vypadala opravdu škaredě. A není to dobrá vizitka pro nikoho. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu A SERVIS a ti se o to postarali. Plíseň odstranili, fasádu vyčistili a jejich nátěr LSG se postaral o to, že naše fasáda už bude opět čistá. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na udržování fasády nesetkal.

A kdybych…

A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně či jiných nečistot – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami.

K dalším službám Špinavá fasáda, čištění Ostrava patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Jejich ostatní služby budou určitě stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *