Posted by on Dub 24, 2020 in Čištění a úklid | 0 comments

Nebude dělat žádný problém ji udržovat

Nebude dělat žádný problém ji udržovat

Už dlouho jsme si říkali, že bychom měli trochu zrenovovat naši chatu u přehrady. Přes léto ji vždy hlavně pronajímáme, a tak je potřeba, aby tak podle toho vypadala. A to už nějakou dobu úplně nevypadala. Alespoň ne podle našich představ, takže bylo potřeba se do toho pustit. A řekli jsme si, že začneme fasádou. Protože ta už byla opravdu špinavá. A aby toho nebylo málo, tak na ní byla i plíseň. A bylo nám taky jasné, že my se o to rozhodně nepostaráme.

Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá, ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu.

A našli…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A musím říct, že to rozhodně nebyla zbytečná investice. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Nikdy…

Nikdy by mě nenapadlo, jak snadno může plíseň vznikat a ani nikoho z rodiny ne. A to platí i pro interiér, nejen pro venkovní stěny domu. A proto je nejlepší si obstarat nátěru LSG. Protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě.

Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Proto tuto firmu moc doporučuji. Zaměstnanci Mytí prosklených fasád Praha jsou velmi milí a profesionální a byla to opravdu radost s nimi spolupracovat. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže až budeme zase něco potřebovat, tak se určitě obrátíme právě na ně. Budou totiž stejně kvalitní jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *